dziennikarstwo - warsztaty - zbliżenie do zawodu - spotkania - ludzie, którzy dają do myślenia - prawa człowieka - czwartki - warsztaty czwartkowe - stowarzyszenie młodych dziennikarzy polis
Blog > Komentarze do wpisu
Tydzień spotkań

Dziś (poniedziałek) Żywa Biblioteka w Kafce o godz. 16


Klub Czwartkowy w tym tygodniu będzie reporterski w klimacie Wojciecha Tochmana.

Przygotowując się do niedzielnego podwieczorku i przyszłego spotkania z reporterem o jego nowej książce, przeczytamy i zanalizujemy jego reportaż i realia w nim opisane. Więcej informacji już niedługo.

W sobotę 15-lecie warsztatów "Polis".


O godz. 17 w klubie Apartament w Warszawie spotykamy się w sporym gronie! Będziemy wspominać ludzi i miejsca, które poznaliśmy dzięki warsztatom. Będą pamiątki, wspomnienia i możliwość poznania historii spotkań. Przynosimy coś słodkiego do wspólnego biesiadowania – napoje będzie można kupić na miejscu.

Klub Apartament, Wybrzeże Gdyńskie 8:
· Dojazd komunikacją miejską: na Placu Wilsona wsiądźcie do autobusu nr 114, 118 lub 132 (przystanek obok Citibanku), wysiądźcie na przystanku "Most Grota-Roweckiego". Tuż obok jest pawilon, w którym mieści się serwis rowerowy i klub Apartament.
· Samochodem: jedźcie Wisłostradą w kierunku Gdańska. Przed mostem Grota-Roweckiego zjedźcie na prawy pas (jakbyście chcieli wjechać na most). Po prawej stronie zobaczycie przystanek autobusowy "Most Grota-Roweckiego". Tuż przed przystankiem zjedźcie na parking.

Jeśli chcecie jakoś pomóc w przygotowaniu spotkania czy macie pomysły na jego uatrakcyjnienie przesyłajcie maile na adres: juz15lat@gmail.com

Na niedzielę szykowany jest Podwieczorek dla Itaki.


Dawajcie znać, kto będzie, co przyniesie, kogo przyprowadzi. Spotkajmy się, pobądźmy razem i poznajmy się jeszcze lepiej!

Komentujcie :)

poniedziałek, 26 listopada 2007, jan_dabkowski

Polecane wpisy

Komentarze
2007/11/30 23:15:36
Jak to dobrze, że jest POLIS:):):):)
Do zobaczenia na 15-leciu!