dziennikarstwo - warsztaty - zbliżenie do zawodu - spotkania - ludzie, którzy dają do myślenia - prawa człowieka - czwartki - warsztaty czwartkowe - stowarzyszenie młodych dziennikarzy polis
Blog > Komentarze do wpisu
Ferie w Klubie Czwartkowym

Przyszła sesja, przyjdą ferie, mamy mniej czasu. Ale dla tych, którzy mają do omówienia teksty, prace czy inne problemy, Halina służy swoją pomocą.

Co czwartek od 29 stycznia do 12 lutego będzie dyżurowała w miarę potrzeby od 18 (jeśli nikt nie przyjdzie w ciągu 15 minut, Halina pójdzie do domu).

Najlepiej wcześniej się umówić i uprzedzić, ale nie jest to konieczne.

Tym, którzy mają egzaminy, życzymy powodzenia, tym, którzy mają ferie, miłego odpoczynku, a reszcie miłego czasu!

-----------

Inne zaproszenia:

W 90. rocznicę nawiązania polsko-amerykańskich stosunków dyplomatycznych ambasada USA zaprasza na spotkanie z  Lynne Olson i Stanley Cloud, historykami i dziennikarzami, autorami bestsellerów „Sprawa honoru” i „Chłopcy Murrowa”.

SPRAWA HONORU, SPRAWA PRZYJAŹNI

29 stycznia, godz. 18:00
Traffic Club (Bracka 25, Warszawa, sala klubowa, II p.)

Tłumaczenie symultaniczne.

Stanley Cloud, dawny szef waszyngtońskiego biura Time’a, był korespondentem politycznym, korespondentem Białego Domu, szefem biura w Sajgonie oraz moskiewskim korespondentem tygodnika Time.

Lynne Olson była moskiewską korespondentką agencji Associated Press i korespondentką przy  Białym Domu dla gazety Baltimore Sun.

poniedziałek, 26 stycznia 2009, jan_dabkowski

Polecane wpisy

Komentarze
2014/06/26 11:49:19
Ferie są jak inwestycje w złoto - nigdy ich za wiele, bo zawsze się opłacają :)