dziennikarstwo - warsztaty - zbliżenie do zawodu - spotkania - ludzie, którzy dają do myślenia - prawa człowieka - czwartki - warsztaty czwartkowe - stowarzyszenie młodych dziennikarzy polis
Blog > Komentarze do wpisu
3 grudnia - Przygotowywanie "Domysłów"

Kontynuujemy czwartkowe przygotowania do tworzenia pisma Domysły - gazety festiwalowej przy Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie".

Można dołączać do grupy warsztatowej!

Już 30 listopada rusza redakcja Domysłów, W tym pierwszym tygodniu będziemy w redakcji na pewno w godzinach 15-19. Więc jeśli tylko macie pomysły na tekst, pytania, sugestie, etc, zapraszamy w tych godzinach! Nasza redakcja mieści się w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, na V piętrze, w pok. 514. Korzystamy z uprzejmości Fundacji i nie chcemy zakłócać jej pracy, dlatego do redakcji będziemy wpuszczać na sygnał telefoniczny (raczej unikamy korzystania z domofonu - tylko w ostateczności, gdy zapomnimy zabrać ze soba komórki). Na drzwiach zawsze bedzie numer do osoby, która aktualnie jest w redakcji - wystarczy puscić sygnał, a ktoś z radoscią Was powita :)

W środę, 2 grudnia, o godzinie 18, także w Helsińskiej Fundacji Praw Czlowieka, ale tym razem na 6 piętrze, odbędzie się pierwsze zebranie redakcji! Będziemy się dzielić zadaniami redakcyjnymi, uzgodnimy ważne redakcyjne kwestie, przedstawimy się sobie nawzajem, etc!

poniedziałek, 30 listopada 2009, jan_dabkowski

Polecane wpisy