dziennikarstwo - warsztaty - zbliżenie do zawodu - spotkania - ludzie, którzy dają do myślenia - prawa człowieka - czwartki - warsztaty czwartkowe - stowarzyszenie młodych dziennikarzy polis
Blog > Komentarze do wpisu
2 grudnia - spotkanie redakcji i przygotowanie do "Domysłów"

Od godz. 17 czytamy relacje, wywiady i migawki z festiwalu Warszawa Bez Fikcji. Wrzucajcie je w komentarze pod poprzednim postem!

Jak ktoś jeszcze nie ma nowego tekstu, oto zadanie:

1 grudnia od godz. 16 w kinie Muranów będzie odbieranie biletów na festiwal "Watch Docs" - okazja do napisania migawki, sondy, wywiadziku. Zakładamy, że teksty mają mieć objętość 1200-1800 znaków i 1800-3600 znaków dla wywiadów. Ci, co jeszcze nie napisali migawki z WBF, niech pójda w środe i przyniosą teksty na godz. 17 w czwartek.

Redakcyjnie spotykamy się o godz. 18.

To już 10. edycja polisowej gazety na festiwalu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

Nazwa festiwalu się zmieniała i forma gazety też. W tym roku będzie bardzo multimedialnie, nacisk kładziemy na radio i wideo, choć oczywiście będzie co poczytać!

Program jest już na stronie Watch Docs. Szybko zajrzyjcie do niego, żeby przygotować się do spotkania (wybrać interesujące tematy). To, co już teraz możecie zrobić, to postarajcie się ustawić sobie grafik pod gazetę! Im więcej w festiwalowym tygodniu poświęcicie na dziennikarskie tworzenie, tym więcej skorzystacie!

Redakcja będzie czynna codziennie popołudniami w Fundacji Helsińskiej w trakcie trwania Festiwalu (3-12.12).

piątek, 26 listopada 2010, jan_dabkowski

Polecane wpisy