dziennikarstwo - warsztaty - zbliżenie do zawodu - spotkania - ludzie, którzy dają do myślenia - prawa człowieka - czwartki - warsztaty czwartkowe - stowarzyszenie młodych dziennikarzy polis
sobota, 27 września 2008
2 października - Inauguracja Klubu Czwartkowego 2008/2009

Klub Czwartkowy "Polis" i Warsztatów Dziennikarskich po wakacjach wraca do regularnej działalności, która będzie kontynuowana w kolejne czwartki.

Plan na najbliższy czwartek to:

  • godz. 17.30 – nieoficjalny początek spotkania – witamy się po wakacjach, poznajemy nowych uczestników, witamy weteranów - rozmowy i zapisy

  • godz. 18 (punktualnie!) - start zajęć - wstęp Haliny Bortnowskiej, uwagi o naturze tekstów dziennikarskch i ich tworzeniu, a potem ćwiczenia praktyczne - z wywiadu.

  • godz. 20 – oficjalny koniec zajęć

--------------------

Zapraszamy do czytania naszej Internetowej Gazety Festiwalu Nauki. Zapraszamy do czytania, oglądania, słuchania i komentowania!

16:09, jan_dabkowski , W perspektywie
Link Komentarze (8) »
sobota, 06 września 2008
11 i 18 września - spotkań brak

Jak już wcześniej zapowiadaliśmy, 11 września spotkania nie będzie - udajemy się i radzimy (uzasadnienie pod linkiem) udać się z nami na spotkanie w Polityce o książce o Baracku Obamie.

-------------------------------

Jednocześnie zapraszamy do czytania i komentowania naszego tegorocznego IGFu pod igf.supermozg.pl.

Cały czas zachęcamy do zgłaszania się na przedfestiwalowe warsztaty dziennikarskie w dniach 15-17 września, w godz. 17.30-20 w Collegium Civitas. Zgłoszenia pod igf@ polis.org.pl.

18 września będziemy urządzać redakcję w Instytucie Dziennikarstwa UW, więc spotkania w Fundacji Helsińskiej zapewne nie będzie, bo

już 19 września zaczyna się Festiwal Nauki!

Już teraz piszcie do nas, aby dołączyć do redakcji jak najszybciej i wiedzieć jak najwięcej i jak najprędzej!